Bodových svietidiel nie je nikdy dosť! Vyskúšajte LITEN LED bodovky.

Bodových svietidiel nie je nikdy dosť! Vyskúšajte LITEN LED bodovky.

Máte málo svetla a potrebujete to zmeniť? My Vám stým radi pomôžeme. Bodové svietidla môžete použiť kdekoľvek v interiéri. Použiť ich môžete napríklad vo vašom obchode. Dobre osvetlená predajňa je tak isto krok k úspechu. Zákazníkom môžete nesvietiť body, ktoré chcete aby si všimli. Dobre osvetlenie pomôže lepšie vidieť i cenovky čo zákazníci ocenia. 

Zle osvetlene kancelárie tiež nie je veľkou výhrou. Zamestnanci zle vidia na svoju prácu a tým vzniká aj viac chýb. Pri zlom osvetlení si však najviac namáhajú a kazia zrak. Dobre osvetlenie v podobe LITEN LED bodoviek skvalitní ich prácu a ušetrí zrak. 

LITEN LED bodovky – sú vstavané mini svietidlá do sadrokartónu. Sú dostať v rôznych veľkostiach s rôznym výkonom. Teple biele svetlo alebo neutrálne biele? Vyberte si to čo vám najviac vyhovuje a my vám ich dodáme. Ich životnosť je stanovená na 20 000h čo je poriadne dlho.

Je jedno kde ich použijete, hlavné je že vám budú dobre slúžiť kdekoľvek. Celu ponuku bodových svietidiel nájdete v našom eshope. Tešíme sa na vaše objednávky.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz