Detské osvetlenie v prevedení MICKEY MOUSE od výrobcu Elmark.

Detské osvetlenie v prevedení MICKEY MOUSE od výrobcu Elmark.

Každý rodič by chcel vytvoriť čo najpríjemnejšie a najkrajšie prostredie pre svoje dieťa. Vymaľovať izbu na ružovú prípadne modrú, zladiť všetko do najmenších detailov a podobne. Pri tomto zámere, však netreba zabúdať aj na osvetlenie, ktoré tiež dotvára celkový dojem priestoru.

My sme si pre vás dnes pripravili detské osvetlenie s ktorým môžete vytvoriť čarovne prostredie pre svoje dieťa a to skoro bez námahy. Či už to je dievčatko alebo chlapček, na výber máte z troch farebných možnosti ako sú ružová, modrá a neutrálna biela.

MICKEY svietidlá sú v krásnych jemných odtieňoch, ktoré zbytočne nepôsobia výrazne a rušivo pre vaše dieťa. Svietidlo si zamiluje nie len vaše dieťa ale i vy ako rodič. Kto by už nechcel mať svietidlo v tvare myšiaka, že? My teda rozhodne áno.

Do detskej izby určite neduté stačiť len hlavné osvetlenie v podobe závesného svietidla. Je lepšie mať i nástennú lampu, ktorá svieti o niečo menej, keď sa bude vaše dieťa pokúšať zaspať. Cele to môžete zaklincovať stolovou lampou MICKEY. Tieto tri svietidla nájdete v jednom dizajne, nech vám to všetko ladí presne tak ako ste si to vysnívali. Zadajte názov MICKEY v našom vyhľadávači a už si stačí iba vybrať. 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz