Elegantné osvetlenie LUNATI, ktoré zaboduje vo vašim interiéri.

Ideálne osvetlenie interiéru by malo byť vkusné a so zaujímavým dizajnom. Svetlo ovplyvňuje našu náladu a preto je veľmi dôležite, to aké svietidlo si vyberieme. Dnes vám predstavíme svietidlo LUNATI, ktoré spĺňa otázku ohľadom dizajnu a máte možnosť si zvaliť farbu osvetlenia, vďaka vymeniteľnému zdroju so závitom GU10. 

Kanlux LUNATI –  je elegantné stropné svietidlá v bielom a čiernom prevedení. Veľkou výhodou je ich dizajn, spodný akrylový krúžok v kombinácii s oceľou je neobvyklým spojením materiálov, prinášajúci veľmi zaujímavé rozptýlenie svetla. A to sa Vám bude páčiť! Napriek svojmu malému tvaru nezostane Kanlux LUNATI na Vašom strope nepovšimnuté. 

Toto svietidlo má veľké plus v tom, že sa hodí všade. Do obývačky, kuchyne, pracovne či do obchodných priestorov. Tu však treba myslieť aj na farbu osvetlenia, aby toto svietidlo spĺňalo vaše požiadavky na 100%. Žiarovky studenej farby sú vhodné pre pracovné alebo priemyselné prostredie. Teplá žltá farba svetla prispieva k relaxácii a kľudu. 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz