Exkluzívne stolové svietidlá od firmy Searchlight

Tak ako v minulosti, aj teraz nás príjemne prekvapil anglický výrobca Searchlight. Novinky, ktoré prichádzajú na trh svietidiel žijú eleganciou, jedinečnosťou a dodajú krásu do Vášho interiéru.  Kolekcia na rok 2017-2018 zahŕňa v sebe novinky , ktoré sú priam úchvatné, luxusné a zároveň aj exkluzívne. 

Ak ste sa ešte nerozhodli s čím skrášlite tento rok Váš domov, tak stolové svietidlá od firmy Searchlight sú na to priam stvorené. Prekvapte rodinu s nádhernou stolovou lampou, ktorá bude čeliť úžasu, pochvália ju Vaši blízky aj priatelia. Vhodné sú do obývačky či do haly. Uložte ich na správne miesto, na komodu alebo na nízky nábytok. Výber je bohatý, je už len na Vás či si vyberiete tmavší alebo bledší odtieň. Biela, čierna, hnedá ale aj strieborná je v móde a hodia sa do moderných ale aj do klasických obývacích izieb.

Exkluzívna lampa Bedford  svojou mohutnosťou dožičí interiéru veľkolepí vzhľad. Jej výška je 63 cm, keramické teleso lampy je nezvyčajné s vyvýšeninami a má zvláštnu cínovo-hnedú farbu. Tienidlo je hnedej farby. Hľadajte v našej ponuke pod kódom EU1142PW.

Máte modernú spálňu? Dominuje v nej čierna, sivá a biela farba?

Ak si potrebujete večer posvietiť pri čítaní, tak vhodné stolové svietidlo pre Vás by mohlo byť Clayton EU1064CC alebo Crochet EU7155WH. Oblá línia Crochetu so vzorkami kvetiniek na telese svietidla, necháva presvietiť jemné svetlo. Použite žiarovku na malý závit E14. Štíhla línia Claytonu so zrkadlovými kúskami na telese svietidla, tvoria nádherný zrkadlový efekt. Svietidlo je vyrobené na veľký závit E27, použite úsporné alebo LED žiarovky. Biela farba je dominujúca pre tieto nádherné lampy. Tienidlá sú z textílie s priemerom 30cm.

Čaro Vianoc bude ešte krajším, ak pod stromčekom nájde Vaša rodina vysnívanú exkluzívnu lampu od výrobcu Searchlight. Rodičia alebo súrodenci, či Vaše dospelé deti určite budú nadšené, ak do daru dostanú jednu z týchto jedinečných svietidiel. 

EU1142PW-1200x1200

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz