Farebne, ligotavé a relaxačne, presne také sú lávové lampy od výrobcu Rábalux.

Užívajte si relax s pomocou lávovej lampy.

Lávová lampa je svietidlo, ktoré sa väčšinou používa ako dekorácia. Lampa má však aj ukľudňujúce a relaxačne využitie. Je vhodná pri stresových situáciách na odreagovanie mysle. Vyrába sa v rôznych tvaroch a s rôzne zafarbenou vodou a voskom. Na vyber máte zo zelenej, červenej, oranžovej alebo dokonca farebnej lampy.   

Dnes Vám predstavíme jednu z viacerých a to lávovú lampu Lollipop Rainbow. Táto krásna lampa je v prevedení farebnej dúhy. Po zohriati sa v lampe tvoria guľôčky, ktoré sa pohybujú hore dole. Lampa očarí svojim pestrofarebným prevedením a dodá interiéri príjemnú atmosféru.  

lavova lampa farebna

 

Princíp fungovania: Po zapnutí lampy začne žiarovka zahrievať kovovú špirálu a dno nádoby s vodou a voskom. Vosk sa rozpustí a začne stúpať v nádobe smerom hore. Tam sa zasa ochladí a začne klesať nadol. Rozdiel teplôt medzi dnom a hornou časťou nádoby je len niekoľko stupňov. Vosk v lampe vytvára zaujímavé väčšie či menšie bubliny.   

Svoje miesto si nájdu v každom dome, byte, kancelárii či napr. v bare. Priestoru dodajú šmrnc a originalitu. Každý si u nás nájde tu svoju lávovú lampu.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz