GRUN N LED – novinky od firmy Kanlux

b-driveway-light-fixtures-6

Túto jeseň prichádza Kanlux na trh svietidiel s novinkami GRUN N LED. Sú to vynikajúce reflektory, ktoré Vám posvietia na príjazdovú cestu, popri stene, na chodník. Tieto miesta okolo domu je nutné osvetliť, dbajte o Vašu bezpečnosť!  Senzor nasníma aj nežiadanú nočnú návštevu, posvieti si naň. Votrelci ak nepočítajú s takým privítaním, ujdú -kiežby s prázdnymi rukami.

 Reflektory, so série GRUN N LED-SE sú vybavené so senzorom pohybu, zachytia každý Váš pohyb a ihneď Vám posvietia na žiadanú trať, ktorú chcete zdolať. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach. S výkonom 10W, 20W, 30W, 50W. Dosiahnete s nimi svietivosť 700lm, 1400lm, 2100lm a 2500lm podľa veľkosti. Majú integrovaný LED SMD zdroj a svietia príjemnou bielou farbou 4000K. Nasnímajú uhol 180° a ich priemerná životnosť je 20000 hodín. Teleso svietidla je z hliníkovej zliatiny a ochranné sklo je tvrdené. Svietidlo je chránené proti nepriaznivým poveterným vplyvom,  ochranu krytia majú IP44 a IP65.

Využiť funkčnosť LED reflektorov sa dá aj v parkoch. Sú vhodné aj ako nočná dekorácia. Dekoruje vlastne osvetlenie, ktoré posvieti na kríky, stromy a tým vyzdvihnú detaily v nočnom parku. Nočné  mestské  parky nebudú len krásne ale aj bezpečné.

Sledujte novinky od firmy Kanlux, a cíťte sa v bezpečí vonku v záhrade, okolo domu! Počas príjemných jesenných podvečerov si ešte vychutnajte to kúzlo jesene vonku v záhrade, ktoré potom nasledujú už len chladné zimné noci.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz