Hovorí Vám niečo technológia WiZ? Ak nie, určite vás očarí ako nás.

Hovorí Vám niečo technológia WiZ? Ak nie, určite vás očarí ako nás.

Technológia Wiz sa da preložiť ako inteligentné ovládanie svetla. WiZ vám poskytuje neobmedzené možnosti vytvoriť požadovanú atmosféru pre každú príležitosť vo vašom domove. Môžete ovládať svetlo z viacerých miest súčasne a odkiaľkoľvek. Zabudli ste vypnúť svetlo a zistili ste to až v práci? Žiaden problém s WiZ môžete svetlo vypnúť aj z práce.

Svietidlá TRIO s technológiou WiZ umožňujú fascinujúci a inovatívny dizajn osvetlenia, ktorý ovládate a programujete úplne individuálne. Všetko to môžete robiť prostredníctvom aplikácie, hlasového ovládania alebo cez už existujúci vypínač svetla, ktorý máte na stene. Ovládanie hlasom môžete praktizovať po použití aplikácie ALEXA, SIRI alebo Google asistent. Na ovládanie svetla je možne pripojiť viac užívateľov.

Načo všetko sa môžete tešiť pri kúpe týchto svietidiel? Môžete meniť farby podľa nálady (zelena/červená/modrá), prepínať s teplej bielej až po studenu. Ak bude svetlo príliš ostrej, tak si ho jednoducho stlmíte. Na výber máte z nástenných, stropných, závesných, stolových či stojanových svietidiel z WiZ technológiou.

Aplikácia WiZ - je dostupná v obchode App Store alebo na adrese Google Play. Užite si vaše nové inteligentne osvetlenie, ktoré zmení život.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz