LED vstavané svietidlá od KANLUXU

b-led_panel_kazetovy_strop_slim_02

Ak ste si naplánovali sadrokartón na plafón do Vašej predajne, určite budú panely  ROUNDA N LED alebo KATRO N LED tie správne . Okrúhly alebo štorcový tvar LED panelov nájdete v bielom, striebornom aj saténovo niklovom prevedení.

Veď nielen široká a pestrá ponuka artiklov Vašej predajne priláka zákazníkov, ale aj to správne osvetlenie! Nadarmo budete mať plné regály rôzneho tovaru,  v šere si to žiadny zákazník nevšimne! Preto si treba na ne poriadne posvietiť! A práve tieto LED panely od Kanluxu sú tie najvhodnejšie pre tento účel. Výborné osvetlenie v predajni je ako dobrá reklama, vyzdvihne všetko, čo by nemalo uniknúť očiam zákazníkov a vyzdvihne každý žiadaný detail. Zabezpečte si , namontujte si ROUNDU alebo KATRO, uvidíte a neoľutujete!

Vybrať si môžete medzi teplou bielou a neutrálnou bielou farbou. LED SMD systém zabezpečí dostatočné osvetlenie v každej veľkosti. Od najmenšieho panelu až po najväčší. Podľa výkonnosti nájdete v ponuke 6W, 12W, 18W a 24W. Vysoká životnosť týchto LED panelov každého prekvapí je to vyše 20000 hodín! Kvalita je zaručená! Na tieto svietidlá sa vzťahuje 3 ročná záruka. Teleso svietidiel je vyrobené z hliníkovej zliatiny a difúzor z plastu. Svietidlá majú ochranné krytie IP20/IP44. Keďže je tam vysoká ochrana, svietidlo môžete použiť aj v sociálnych miestnostiach.

V dnešnej dobe veľa počujeme o modernej  LED technológii. Prečo? Veď v prvom rade sa jedná o úsporu energie a potom aj o ochranu životného prostredia, ktorá nám nemôže byť ľahostajná!    LED je vlastne dióda, ktorá vyžaruje svetlo. A vďaka nej svietime jasnejším svetlom v každej domácnosti, v športových halách, v skladoch, v nemocniciach, v kancelárskych priestoroch alebo v zasadačkách.

Neváhajte a sledujte KANLUX novinky na našej stránke www.eulux.sk

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz