Novinka! Závesné svietidlá bez nutnosti pripojenia na strop.

Novinka! Závesné svietidlá bez nutnosti pripojenia na strop.

Doba stále niekam napreduje a svietidla s ňou. Poznáme rôzne druhy svietidiel, väčšinu z nich musíme zapojiť na priamo do elektrickej siete. Lenže čo ak práve v miestnosti nie je možne svietidlo zapojiť? Potrebujete svetlo ale neviete ako to vyriešiť, my Vám s tým radi pomôžeme.

Naše riešenie znie CARLOTA. Závesné svietidlo navrhnute tak aby zjednodušilo osvetľovanie v interiéri. Nemusíte mať na strope elektrický vývod pre zapojenie. Bude vám stačiť namontovať kovové držiaky cez, ktoré pôjde kábel, ktorý potom jednoducho zapojíte do zástrčky na stene. Kábel nemusíte vyťahovať zo zástrčky, na svietidle sa nachádza vypínač. 

Súčasťou svietidla je 6 metrový kábel, ktorý vám bude stačiť na zavesenie a dočiahnutie do zástrčky. Tienidlo je flexibilné, takže si môžete nastaviť i smer osvetlenia. Najlepšie  na tomto celom je, že získate dizajnový doplnok aký nemá každý. V ponuke v troch farebných prevedeniach a to čierna, biela a matný nikel. Svietila z rovnakým zameraním len iným dizajnom nájdete pod názvom STELLA a CARLA.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz