Okrúhle alebo štvorcové? BENO LED ponúka obi dve možnosti stropných svietidiel.

Okrúhle alebo štvorcové? BENO LED ponúka obi dve možnosti stropných svietidiel.

Kým jedny z nás preferujú okrúhle tvary, tak iný zase hranaté. Séria BENO LED bola vytvorená pre každého z nás.  Zaujímavé na týchto svietidlách je to, že ich môžete umiestniť kdekoľvek. Primárne sú navrhnute ako vonkajšie svietidla, o to väčším kľudom ich môžete umiestniť v celom interiéri ako i v kúpeľní. 

Výrobca si zakladal na jednoduchosti dizajnu, aby tieto svietidla zapadli naozaj do každého exteriéru či interiéru. V ponuke sú v dvoch farebných prevedeniach. Klasická biela, ktorá nič nepokazí a grafitová, ktorá krásne oživí priestor.  Veľkosť svietidla v prieme je 220mm, čo znamená, že toto svietidlo nie je ani veľké ani mále ale jednoducho ideálne. 

BENO LED je vhodný ako osvetlenie terasy, garáže, vchodových dverí ako aj celého interiéru. Tieto svietidla sú na vyber aj so zabudovaným senzorom pohybu. Zabudovaný LED svetelný zdroj ponuka neutrálne biele osvetlenie, ktoré vám dodá dostatočne a úsporné svetlo. Keďže je určené na vonkajšie použitie, je chránené ochranou IP54 pred vodou, prachom a pod. Neváhajte a vyberte si ten váš preferovaný tvar a môžete svietiť.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz