Potrebujeme aj v kúpeľni dobré svetlo? Jednoznačne áno!

b-kup1

Potrebujeme aj v kúpeľni dobré svetlo? Jednoznačne áno!

Kúpeľňa je miesto, kde sa ráno chystáme do práce, do školy či len tak. Neslúži len na umytie či osprchovanie sa, ale hlavne na upravenie sa kým vyjdeme medzi ľudí. A práve preto je dostatočné a kvalitne osvetlenie veľmi potrebné aj tu. Tak isto nesmieme zabúdať, že v kúpeľni je zvýšená vlhkosť a preto volíme svietidla určené do kúpeľne. 

Osvetlenie zrkadla v kúpeľmi je tak isto veľmi dôležité. Nielenže dotvára krásny dizajnový vzhľad kúpeľne ale poskytuje aj výraznejšie osvetlenie. Tieto svietidla pomáhajú lepšie videnia sa v zrkadle. Svietidla nájdete pod názvom ASTEN LED. 

Ďalším možným riešením osvetlenia v kúpeľni sú zapustené svietidla do kúpeľne. Nezaberajú skoro žiadne miesto a poskytujú kvalitne osvetlenie. Ideálna voľba napr. pre menšie kúpeľne.  

Tak prečo mať v kúpeľni dobre a kvalitné osvetlenie?

Kvalitné osvetlenie vám v kúpeľni pomôže posvietiť si na svoju tvár takmer ako pri vonkajšom svetle. Takže vám umožní vidieť napr. všetky nezrovnalosti napr. pri nanášaní make-upu či pánom  pri holení. Odteraz sa už nemusíte báť že budeme zle nalíčená či polovične oholení. Dobre osvetlenie rovná sa vaša spokojnosť.

Šírkový výber kúpeľňových svietidiel najmete v našom e-shope eulux.sk

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz