Preferujeme LED svietidlá. Veď sú bránou do budúcna!

b-image004-min

Sú ekonomicky úsporné, šetria na Vašej peňaženke. Jas a intenzita svetla je výborná, môžete si zvoliť medzi teplou, neutrálnou a studenou bielou farbou. Využite ich v celej domácnosti!

Kúpeľňové svietidlá s ochranou IP44 elegantné aj moderné, ale nech je to hlavne LED! Chrómovo biela kombinácia je najvhodnejšia do tohto kúta Vášho raja! Vysokolesklý chróm ľahko odzrkadľuje čistotu a jemné línie oživia priestor.

Nezabudli sme ani na tých najmenších. Do detského sveta patria  pestré farby! Farebné závesné ale aj nástenné lampy oživia každý detský kút. Veselé postavičky na lampách donesú aj radosť so sebou. Vyčaria úsmev na tvári Vašej ratolesti

Na záver chceme poukázať aj na dôležitosť vonkajších svietidiel. Nezabudnime na ne! Veď nielen nám posvietia vonkajší priestor v noci, ale nás aj ochránia. Nikto nie je rád ak zatacká, alebo sa potkne o čosi, čo si nemohol  všimnúť a tme. Je po nebezpečenstve ak si dáte namontovať vhodné osvetlenie okolo domu, popri príjazdovej ceste, či nad vchodové dvere. Široký výber vonkajších stojacích, nástenných aj stropných lámp nájdete na našej stránke eulux.sk.

pod_RA_8218_1-min

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz