Rozsvieťte si svoju záhradu takmer zadarmo so solárnymi svietidlami SOLCA.

Rozsvieťte si svoju záhradu takmer zadarmo so solárnymi svietidlami SOLCA.

Solárne svietidla sú dokonale ako ušetriť energiu a sú šetrné k životnému prostrediu. Potrebnú energiu na prevádzku využívajú zo slnka. Počiatočná investícia pri kúpe takýchto svietidiel sa vám rýchlo vráti čo zbadáte vo vašej peňaženke. Už nemusíte míňať veľa peňazí za osvetlenie vonkajšieho priestoru. Solárne svietidla Solca sa o to postarajú.

Séria Solca má moderný dizajn, takže zapadne dokonale do každej záhrady. Je v ponuke s okrúhlou alebo štvorcovou hlavou, ak by ste si nevedeli náhodou vybrať. Či už potrebujte osvetliť chodník alebo stenu, Solca má pre vás dve varianty. Nástenné solárne svietidlo môžete skombinovať so stojanovým, ktoré môžete upevniť na podlahu alebo zapichnúť do zeme. Čerešnička na torte je v tom to prípade zabudovaný senzor pohybu, ktorý pracuje v troch rôznych režimoch.

 S týmito svietidlami nebudete mať žiadnu robotu. Počas dna sa nabijú slnkom a za súmraku sa automatiky zapnú až na niekoľko hodín. Musia byť však umiestnené v oblastiach, kde je dostatok slnečného svetla. Doprajte si dokonalú atmosféru so solárnymi svietidlami z našej ponuky.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz