Slovenský a overený!

Neradi nakupujete od zahraničných a neoverených eshopov?

Naša stránka eulux.sk je spoľahlivý slovensky eshop, kde sa nemusíte báť pri uplatňovaný svojich práv. Pre nás je samozrejmosťou, že si zákazník môže uplatniť všetky svoje práva. Urobíme všetko preto aby nemusel dlho čakať na reklamácie, výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí.

Za našim obchodom stoja kvalifikovaný pracovnici, ktorí všetky objednávky vybavujú s láskou a úctou k svojim zákazníkom. Na slovenskom trhu pôsobíme už niekoľko rokov. Neustále sa inovujeme a prinášame aktuálne novinky a trendy zo sveta svietidiel.

Bezpečnosť pri vašom nakúpe má dohlaď Slovenská obchodná inšpekcia, ktorá nás pravidelne kontroluje, či sú všetky obchodné podmienky dodržané. Za našim internetovým obchodom stoja aj naše kamenné predajne. Čakáme Vás Galante aj v Dunajskej Strede, kde na  vaše požiadavky čaká ochotný a kvalifikovaný personál.

Pre nás je podstatné dobré meno našej firmy. Dobre si zvážime každú spoluprácu s výrobcami svietidiel, lebo našou filozofiou je, že chceme predávať kvalitne a plne funkčné svietidlá. V našom portfóliu  nájdete svietidla od popredných výrobcov zo svete svetla. Ako sú napríklad značky Searchlight, Lucide, Globo , Schrack Technik  ktoré majú pôvod z Belgicka, Rakúska a z Anglicka .

Náš eshop Eulux.sk spolu s kamennými predajňami podporujú našu slovenskú ekonomiku.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz