Svietidlá – lampy, všetko pod jednou strechou!

lg-b-eglo_49259_vintage_lampa_det-min

Svietidlá – lampy, lampy- svietidlá!? Uvažujete nad kúpou nového osvetlenia?

Sme tu pre Vás! Široká ponuka svietidiel každého druhu je k dispozícii. Lampy nástenné, stropné, stolové aj stojacie Vás nadchnú buď jednoduchosťou, alebo výnimočnosťou. Bodové svietidlá, prisadené alebo zápustné, či potrebujete svietidlo pod kuchynskú linku alebo nad zrkadlo do kúpeľne? Máme všetko! Prezrite si ponuku a vyberte si lampy – svietidlá podľa vkusu!

Vstup do Vášho domova nech osvetlí stropné svietidlo, a zabezpečí dostatok svetla! Zvoľte si ho tak, aby pri vstupe žiadneho hosťa neoslepilo príliš ostré svetlo.  Ale dbajte o dostatočné osvetlenie, aby sa Vaši hostia vedeli  orientovať.

Stropné svietidlá v našej ponuke nájdete od výmyslu sveta! Obyčajné biele, z plastu alebo zo skla, so zabudovaným LED zdrojom, ale nájdete aj raritu- ručne maľované! Tie sú vhodné aj do obývacích miestností.

Ozdobte si kuchyňu závesnou lampou! Vybrať si môžete zo „zlatej „ klasiky, ale aj z moderného štýlu. Novodobá Vintage štýl je veľmi obľúbený v kruhu mladých ľudí. Zvoľte si závesné lampy nad barový pult, v rôznych farbách alebo v rôznych tvaroch!

Pestrosť nech ožíva vo Vašom interiéri!

Do obývačky patrí to najkrajšie svietidlo! Mohutný velikán v centre diania je: WATERFALL. V sebe zahŕňa exkluzívny luxus. S touto sériou nadchnete každého hosťa, aj doplnkové nástenné lampy môžu byť neoddeliteľnou časťou elegantného osvetlenia vo Vašej obývačke.

Pokiaľ obľubujete jednoduchosť, máme pre Vás sériu OPTICA svietidlá, nástenné, závesné, stropné, stolové aj stojacie! Sú vhodné do obývačky ale aj do spálne.

a6fcf1b4ce30fdb5cdbd26152ed61fba-min

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz