Túžite po domove, ktorý bude vytvárať šťastie a harmóniou?

Tak si vyberte jednoznačne firmu Globo.

Globo firma bola založená v roku 1998 Rakúsku, GLOBO sa stalo jedným z popredných predajcov svietidiel v Európe a zásobuje prakticky celý európsky trh. Pri navrhovaní nových produktov sa sústredí vždy na harmóniu funkčnosti a formy. Hlavnou činnosťou spoločnosti je vývoj a celosvetová distribúcia dekoratívneho osvetlenia obývacej izby. Môžete vybrať zo širokej ponuky cez nástenné a stropné až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

Globo Connor

Jednoduché stropné svietidlo CONNOR osvetľuje váš obytný priestor. Táto biela stropná lampa s chrómovaným rámom upúta pozornosť vašich štyroch stien. V závislosti od nálady je možné svetlo pohodlne stlmiť z teplej bielej na studenú bielu farbu, pomocou nástenného vypínača. Táto interiérová lampa presvedčí svojou univerzálnosťou s meničom farieb a možnosťou opravy farieb. Izba je romanticky očarená šumivým sklom. Vďaka neutrálnemu kúzlu môže byť táto lampa univerzálne použitá v rôznych miestnostiach vášho domu. Ako doplnok sa ponúka funkcia reproduktora.

Globo Silvie  

Toto štvorcové stropné svietidlo SILVIE presvedčí svojím nadčasovým dizajnom. Kombinácia bieleho kovu a chrómu s opálovým akrylovým sklom dáva tejto lampe univerzálne použitie. Vďaka čírym kryštálom je svetlo tejto stmievateľnéj lampy obzvlášť krásne. Farby je možné fixovať pomocou diaľkového ovládača. Táto lampa má tiež funkciu nočného osvetlenia. V ponuke tiež ako okrúhle stropné svietidlo

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz