Výhody LED svietidiel

b-2-reny

Začneme od základov. Väčšinou sú to stropné svietidlá, ktoré sa hodia do každej miestnosti Vášho domova. Záleží len na veľkosti, na forme, farbe a štýle akú si zvolíte. Obyčajné stropnice sú zvlášť obľúbené. Jedna stropná lampa môže byť ozdobou vo Vašom interiéri, ale aj vynikajúcim centrálnym osvetlením.  Môžete ich použiť na chodbách, v sociálnych miestnostiach, v kuchyni ale aj v detských izbách či obývacej miestnosti.

V dnešnej dobe je moderné v danej miestnosti miešať svietidlá rôznych rozmerov toho istého druhu. Pozrite si z našej ponuky biele  stropné svietidlá RUNN od Lucide: 79165/12/61, 79165/18/61, 79165/24/61. Sú to tri jednoduché svietidlá, podľa priemeru 28,6cm, 35cm a 41,5cm s rôznym výkonom. V celku Vám  prednesú úžasný súlad. Obsahujú zabudovaný LED zdroj a dožičia dostatočné osvetlenie pri  900lm, 1350lm a 1800lm. Svietidlá svietia teplou bielou farbou 3000K.

BLACK & WHITE je stálou nestarnúcou klasikou.  KAREN LED stropné svietidlá využijete určite a obľúbite si ich! Svietidlá sú vyrobené z kvalitnej ocele, acryl difúzor príjemne prepúšťa dokonalé LED osvetlenie.  Nájdete ich v ponuke s priemerom 30cm a 40cm v bielom aj v čiernom prevedení. Tieto stmievateľné svietidlá sú vyrobené so senzorom pohybu. Reagujú na pohyb do max 6metrov, pod 360° snímateľným uhľom.

Pre Vašu kúpeľňu tiež sú k dispozícii LED stropné svietidlá s ochranou IP44. Tieto vode odolné  stropnice so saténovým chrómovým okrajom pridajú na luxusnom vzhľade kúpeľne.  Vyrobené sú z hliníka, sú to vysokokvalitné svietidlá s integrovaným LED zdrojom. Vybrať si môžete z troch veľkostiach, v ponuke máme CASPER svietidlá s 30cm, 35,5cm a 41cm priemerom. Pri 12W , 18W a 24W výkone si denno-denne môžete vychutnávať relax a očistu v kúpeľni, a hneď vykročíte do bežného dňa s plným elánom. Vaša radosť a spokojnosť z LED stropných svietidiel bude neúrekom realizovaná.

Niet divu, čoraz viac výrobcov preferuje  LED výrobky. Veď sú úsporné! Neoľutujete keď si ich raz zakúpite. Ušetria Vám na peňaženke. A pri tom osvetlenie vo Vašej domácnosti bude tak jasné! 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz