Vynikajúce záhradné osvetlenie od firmy Rábalux

b-04e88ba755065322a205259f538e97bd

Jeseň nám už klope na dvere, tým pádom sa nám začne skôr vonku stmievať. Pripravme si aj našu záhradu na jesenné uvítanie s pomocou vynikajúcich záhradných osvetlení od Rábaluxu.

Farebnosť jesene je rôznorodá, škála toľkých farieb, mnoho odtieňov hnedej, žltej a zelenej nás očarí. Ani namaľovať  sa nedá niečo krajšie, než je jesenná pestrosť záhrady. Kríky a okrasné stromčeky už prijali k sebe jesennú harmóniu. Pripravujú sa na príchod zimy, na čas odpočinku.

My všetci si chceme využiť ešte posledné príjemné jesenné večere vonku v záhrade, aby sme boli na čerstvom vzduchu po náročnom dni. Je to čas na relax, na odpočinok. Potrebujeme k tomu aj záhradné osvetlenie, pomocou stojacích, nástenných alebo závesných svietidiel.

NIZZA je na to priam stvorená. Svietidlá sú vyrobené z kovu a tienidlo je zo skla. IP43 ochrana chráni svietidlo proti nepriaznivým poveterným vplyvom. Veľký závit E27  umožní použiť klasickú žiarovku max 60W ale odporúčame radšej používať úsporné alebo LED žiarovky. Ušetríte aj si jasnejším svetlom posvietite na želané miesta.

Popri chodníku si ľahko posvietite so stojanovou lampou 8455, ktorá má výšku 1045cm. Pomocou týchto svietidiel si nájdete veľmi jednoducho cestičku, ktorá Vás zavedie do záhradného altánku. Na terase si posvieťte so závesnou lampou 8454, ktorá má priemer 165mm a výšku  920mm ľubovoľne nastaviteľnú, podľa žiadanej dĺžky.

Prichádza Váš syn alebo dcéra na aute. Vidia veľmi dobre, kam majú zabočiť, veď príjazdovú cestu do garáže osvetlia nižšie stojanové svietidlá, ktoré nájdete pod kódom 8453. Pozdĺž steny Vášho domu ich povedú nástenné svietidlá 8451 alebo 8452. Nástenné svietidlá smerujúce nadol i do hora sú k dispozícii, stačí si len vybrať, ktorý spôsob Vám vyhovuje viac. Nástenné svietidlo 8458 je vybavené so senzorom, zachytí každý Váš pohyb a zasvieti, aby ste nemuseli blúdiť v tme.

Neváhajte a vyberte si zo širokej ponuky záhradných svietidiel, Rábalux ponúka moderný aj klasický štýl vonkajších svietidiel.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz