Privítajte novinku tejto sezóny v podobe stropných svietidiel v moderných farbách.

Privítajte novinku tejto sezóny v podobe stropných svietidiel v moderných farbách.

Ak hľadáte inšpiráciu na oživenie Vášho interiéru, určíte zostaňte s nami. Špeciálne pre Vás sme si pripravili novinku stropných svietidiel pod názvom NUBE a OLMO.

Stropné svietidlo NUBE je tu pre Vás v troch krásnych farebných prevedeniach. Majte na pamäti, že farby dokážu v niesť charakter do interiéru a postarajú sa o príjemnú atmosféru. NUBE ponúka odtiene zlatej a striebornej pre milovníkov metalických farieb a tiež odtieň čiernej pre klasikov.

OLMO stropné svietidlo je vhodné pre nadšencov prírodných farieb. Aj keď je toto svietidlo vyrobené z kovu, je takmer nespozorovateľné voľným okom, že to nie je ozajstne drevo. Imitácia dreva povzbudí interiér a vytvorí tak miesto, kde sa budete cítiť pohodlne. Obzvlášť pohodlne, ak nebudete musieť vstať z pohovky pri jeho zapnutí či vypnutí. O všetko sa postará priložené diaľkové ovládanie. S ktorým mimochodom máte možnosť meniť farbu osvetlenia, stmievať jas alebo prepnúť do režimu nočné svetlo.

Čo majú tieto dve stropné svietidlá spoločné? Po prvé je to kvalita a dizajn a po druhé funkčnosť a úspora elektrickej energie. Ak Vás tieto stropné svietidlá presvedčili, neváhajte ani chvíľku, už vás očakávajú v našich kamenných predajniach a samozrejme v e-shope.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz